अजय अलंकारको कुलुङ भाषिक गीत सार्वजनिक

 

गायक तथा सङ्गीतकार अजय अलङकार कुलुङले आफ्नो सानीवा एल्बममा रहेकोे किराँती कुलुङ भाषिक गीत ‘सानीवा खाप्चाये मीक्वा हुप्स्चाये’ नामक बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन । उनले असार २३ गते शनिबारको दिन ७७ बर्षिया आफ्नै आमा फैलिमाया कुलुङको हातबाट कुलु गुस्खमको कार्यालय सरस्वतीनगर, काठमाडौंमा सार्बजनिक गराएका हुन ।

श्रष्टा अजय अलङ्कारले यस गीतलाई २०७१ सालमै आफ्नो पाँचौ कोशेली स्वरुप बजारमा ल्याईसकेका थिए । भाषा-भाषीको गीत भएको कारण अरुले भिडियो नगर्ने र आफैले नै आर्थिक देखि लिएर सबै कुराको म्यानेज गर्नु परेकोले म्युजिक भिडियो बन्न ढिला भएको उनले बताए । यस गीतमा शब्द सङ्गीत अजय अलङकार कुलुङ स्वयंको रहेको छ भने पबिधन खालिङले एरेन्ज गरेका छन ।

आभा मुकारुङको स्वर रहेको यस गीतमा रिना लिम्बू , सृजन कुलुङ, फैलीमाया कुलुङ (अजयको आमा) र, अजय अलङकार स्वयंकै फिचरिङ रहेको छ । यस गीतको छायांकन दिपक चाम्लिङले गरेका छन, भने सम्पादन सृजन कुलुङले गरेका छन । भिडियोको निर्देशन अजय अलङकार र दिपक चाम्लिङ दुवै जनाले गरेको सो म्युजिक भिडियो महाकुलुङ टेलिभिजन परिवरले बजारमा ल्याएको हो ।

Recommended For You

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: कपी गर्न अनुमती लिनुहोला !!