यौ’नधन्दामा लाग्ने युवतीको तलव ५० हजार

यौ’न व्यवसायमा लगाउने एक दम्पतिविरुद्ध प्रहरीले मुद्दा दायर गरेको छ । युवतीहरुलाई मासिक ५० हजार तलब दिने भन्दै व्यवशायमा लगाएको प्रहरीले जनाएको छ । काठमाडौं प्रहरीले मित्रनगरमा फ्लाटमा बस्दै आएका पोखराका राजु थापा र उनकी श्रीमती पम्फा लामिछानेविरुद्ध काठमाडौं जिल्ला अदालतमा मुद्दा दायर गरेको हो ।

बसपार्क क्षेत्रमा साकिरा डान्स बारसमेत खोलेको महानगरिय प्रहरी वृत महाराजगञ्जले जनाएको छ । महानगरिय प्रहरी वृत महाराजगञ्जका अनुसार अदालतमा ५ दिनको म्याद थपेर घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको छ । उनीहरुले  श्रीमान–श्रीमतीको जोडीले कलेज पढ्ने युवतीहरुलाई मासिक ५० हजारसम्म तलव नै दिएर यौ’नधन्दाका लागि राखेको थियो ।

विदेशबाट आएका नेपाली र विदेशी बसेको कोठासम्म आफै ट्याक्सीमा लगेर पु¥याइदिने काम समेत यो समुहले गर्दै आएको थियो । कतिपय अवस्थामा युवती यौ’न सम्पर्कका लागि राजी नभए कुटपिट गर्ने, खान नदिने, वाहिर पनि निस्कन नदिने र थुनेर राख्ने गरेको प्रहरी अनुसन्धानबाट खुलेको काठमाडौं प्रहरी प्रमुख एसएसपी विश्वराज पोखरेलले बताए । यो खबर नेपाल समाचारपत्रमा छापिएको छ ।

Recommended For You

About the Author: Bibas chetan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: कपी गर्न अनुमति लिनुहोला !!